تبلیغات فابانیوز

مرکز فابا 

مرکز فرهنگ سازی و آموزش بانکداری الکترونیک شبکه بانکی کشور (فابا)، از مهر ماه سال ۱۳۸۶ با همکاری وزارت امور اقتصادی و دارایی , بانک مرکزی و شورای هماهنگی مدیران عامل بانک ها به منظور ترویج و توسعه ی فناوری های مالی و بانکی تاسیس شد .

بنرهای تبلیغاتی فابانیوز در ابعاد استاندارد و در مکان مناسب و در معرض دید مخاطب قرار داده شده‌اند تا بهترین بازده را داشته‌ باشند. در صورت تمایل نسبت به رزرو بنرهای تبلیغات در فابانیوز ابتدا موقعیت‌های مختلف را در انتهای صفحه مشاهده کرده و سپس از طریق تلفن‌ ۴۳۳۴۷-۰۲۱ داخلی ۲۰۳ یا آدرس ایمیل sales@fabanews.ir با ما در ارتباط باشید.
رپورتاژ آگهی : رپورتاژ آگهی گزارشی تبلیغاتی است که به سفارش شما انجام خواهد شد و همچون دیگر پست‌های فابانیوز در سایت قرار می‌گیرد. در رپورتاژ آگهی می‌توانید محصول یا سرویس خود را به جامعه‌ی مخاطب فابانیوز معرفی کرده و لینک مستقیم و Follow به وب‌سایت خود را دریافت کنید. جهت رزرو رپورتاژ آگهی می‌توانید در ساعات اداری (۹ صبح تا ۵ بعداز ظهر) با شماره‌ تلفن‌ ۴۳۳۴۷-۰۲۱ با داخلی ۲۰۳ یا ایمیل sales@fabanews.ir تماس بگیرید. همچنین مشخصات و شرایط رپورتاژ آگهی را در انتهای صفحه می توانید مطالعه کنید.

 جایگاه های تبلیغاتی

برخلاف اکثر وب‌سایت‌های ایرانی که عموما بنرهای تبلیغاتی را در مکان‌های پرت و دور از دیدرس کاربر قرار می‌دهند یا انبوهی از بنرها را کنار یکدیگر قرار می‌دهند، فابانیوز بنرهای تبلیغاتی خود را در بهترین مکان و در دید مخاطب خود قرار می‌دهد و ابعاد بنرها نیز به صورت استاندارد در نظر گرفته شده است تا طراحی بنر مناسب فراهم شود.

 


 

شرایط و ضوابط درج آگهی در فابانیوز

بنرهای تبلیغاتی فابانیوز باید استانداردهای زیر را داشته باشند. به دنبال عدم پشتیبانی مرورگرهای مختلف از فلش، بنرهای فلش پذیرفته نمی‌شوند اما در عوض می‌توانید بنرهای فلش خود را به HTML5 تبدیل کرده و در اختیار تیم فنی فابانیوز قرار دهید.

 

مکان تبلیغمحل نمایش بنرابعاد بنرحداکثر سایزنوع بنررزروتوضیحات
Aهدر – صفحه اصلی۱۳۰۰X180100KHTML5, Gif, Jpgemailدر انتهای بنرهای انیمیشن باید ۴ ثانیه ثابت باشد
A
هدر  – صفحه اصلی
۹۰×۷۲۸۶۰KHTML5, Gif, Jpgدر انتهای بنرهای انیمیشن باید ۴ ثانیه ثابت باشد
Bسمت راست ستون بایگانی خبر ها – بالاترین جایگاه – صفحه اصلی۱۸۰×۴۰۰۵۰KHTML5, Gif, Jpgemailدر انتهای بنرهای انیمیشن باید ۴ ثانیه ثابت باشد
Bسمت چپ ستون بایگانی خبر ها- بالاترین جایگاه – صفحه داخلی۱۸۰×۴۰۰۵۰KHTML5, Gif, Jpgemailدر انتهای بنرهای انیمیشن باید ۴ ثانیه ثابت باشد
B بالای مضوعات – صفحه اصلی۱۸۰×۴۰۰۵۰KHTML5, Gif, Jpgemailدر انتهای بنرهای انیمیشن باید ۴ ثانیه ثابت باشد
Cوسط در وسط – بعد از پست سوم – صفحه اصلی۹۰×۷۲۸۶۰KHTML5, Gif, Jpgemailدر انتهای بنرهای انیمیشن باید ۴ ثانیه ثابت باشد
Eهدر سایت – صفحه‌های داخلی۱۳۰۰X180100KHTML5, Gif, Jpgemailدر انتهای بنرهای انیمیشن باید ۴ ثانیه ثابت باشد
Eهدر سایت – صفحه‌های داخلی۹۰×۷۲۸۵۰KHTML5, Gif, Jpgemailدر انتهای بنرهای انیمیشن باید ۴ ثانیه ثابت باشد
Bستون راست – بالاترین جایگاه ستون – صفحه‌ تازه ها۱۸۰×۴۰۰۵۰KHTML5, Gif, Jpgemailدر انتهای بنرهای انیمیشن باید ۴ ثانیه ثابت باشد
Bستون چپ – پایین ترین جایگاه ستون – صفحه‌های داخلی۱۸۰×۴۰۰۵۰KHTML5, Gif, Jpgemailدر انتهای بنرهای انیمیشن باید ۴ ثانیه ثابت باشد
Bستون چپ – بالاترین جایگاه ستون – صفحه های داخلی۱۸۰×۴۰۰۵۰KHTML5, Gif, Jpgemailدر انتهای بنرهای انیمیشن باید ۴ ثانیه ثابت باشد
Eبالای بخش نظرات – صفحه‌های داخلی۹۰×۷۲۸۶۰KHTML5, Gif, Jpgemailدر انتهای بنرهای انیمیشن باید ۴ ثانیه ثابت باشد

 

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که شرکت‌ها برای معرفی محصول، سرویس یا دعوت از کاربران برای شرکت در یک کمپین خاص از آن استفاده می‌کنند. رپورتاژ آگهی همچون دیگر مقالات فابانیوز در لیست مطالب و آرشیو سایت برای همیشه باقی می‌ماند و از این رو شما همواره ریفرال از فابانیوز را خواهید داشت. فابانیوز مشتریان را راهنمایی می‌کند تا آگهی خود را به بهترین شکل ممکن نگارش کنند. همچنین رپورتاژ آگهی در پیک ترافیک روزانه منتشر می‌شود تا حداکثر مخاطب را جذب کند.

متن رپورتاژ آگهی توسط مشتری نگارش شده و فابانیوز تنها آن را ویرایش کرده و اشکالات نگارشی آن را رفع می‌کنیم. اما اگر مایل باشید که متن آگهی توسط تیم فابانیوز نگارش شود، این کار با هزینه‌ی اضافی قابل انجام است. در هر رپورتاژ آگهی حداکثر مجاز به استفاده از ۳ تصویر و ۳  لینک هستید اما در تعداد کلمات متن محدودیتی وجود ندارد، با این حال اگر در این موارد زیاده‌روی کنید بازخورد منفی خواهید گرفت. برای هر رپورتاژ آگهی حداقل یک تصویر در سایز ۷۵۰ در ۵۰۰ پیکسل نیاز است.

برای مشاهده آگهی‌های منتشر شده در فابانیوز به شاخه‌ی رپورتاژ آگهی مراجعه کنید. برای رزرو رپورتاژ آگهی با ایمیل  sales@fabanews.ir یا شماره تماس ۴۳۳۴۷-۰۲۱ داخلی ۳۰۷ در ارتباط باشید.

 

جایگاه های تبلیغاتی فابانیوز بر اساس استاندارد های وب جهانی طراحی گردیده است  و بر اصول بازاریابی محتوا , جایگاه های تبلیغاتی تعریف شده اند که بیشترین بازدهی را برای مخاطبان خود داشته باشد .

خوش آمدید!

به حساب خود وارد شوید

ساخت حساب کاربری!

فرم زیر را برای ثبت نام تکمیل نمایید

رمز عبور خود را بازیابی کنید

لطفاً ایمیل یا نام کاربری خود را جهت بازیابی رمز عبور وارد نمایید

Add New Playlist

fa_IRPersian
en_USEnglish fa_IRPersian
Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?